ŚWIADOMY KONSUMENT – znakowanie produktów spożywczych

Wszystkie informacje, które znajdują się na etykietach, opakowaniach jednostkowych lub obwolutach, są umieszczone właśnie dla nas konsumentów. Z nich czerpiemy te najważniejsze i istotne dla nas informacje o produkcie. Dane  te muszą być umieszczone w języku polskim,  czytelne i zrozumiale napisane.
 
Jakie informacje o produkcie muszą znaleźć się na opakowaniu?

ŚWIADOMY KONSUMENT – skanujemy sklepy

Skanujemy sklepyKonsument to Ty, to Twoja rodzina: żona, mąż, dziecko, to osoby młode i te starsze, zdrowe bądź borykające się z chorobami. Każdy jest ważny, niezależnie od wykształcenia, zajmowanej posady, majętności itp. Żywność dla wszystkich powinna być lekiem, a nie trucizną.  

Skład produktów żywnościowych jest istotą prawidłowego odżywiania. Ale to gdzie kupujemy żywność, w jakich warunkach jest ona przygotowywana i przechowywana,  jest równie ważne, ponieważ  niekiedy może nawet zaważyć na naszym zdrowiu. 

Czytaj więcej: ŚWIADOMY KONSUMENT – skanujemy sklepy

Na naszej stronie używamy plików cookies, tzw. ciasteczek. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one zapisywane na dysku Twojego komputera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.