Gotuj z nami

  • Przepisy kulinarne
    


    Przepisy kulinarneZnajdziecie tutaj miszmasz przepisów na dietetyczne, lekkostrawne, ale i również bardziej  kaloryczne posiłki dla całej rodzinki!
    Przede wszystkim stawiamy na  prawidłowy wybór zdrowych składników oraz ich odpowiednie przygotowanie, tak aby gotowe dania zawierały jak najwięcej wyjściowych składników odżywczych, jak najmniej konserwantów, polepszaczy smaku i sztucznych barwników. 

  • Praktyczne porady

    Praktyczne poradyPraktyczne porady podpowiedzą Wam jak prawidłowo przechowywać  produkty, aby przedłużyć ich trwałość i zachować wyjściową jakość. Podpowiemy na co zwrócić uwagę podczas robienia codziennych zakupów oraz jak odpowiednio przygotowywać posiłki,  tak aby zachowały jak najwięcej  cennych składników odżywczych. Chcemy także podkreślić istotę kulinarnych zasad przygotowania potraw oraz znaczenie zachowania higieny w trakcie  sporządzania posiłków. 

Na naszej stronie używamy plików cookies, tzw. ciasteczek. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one zapisywane na dysku Twojego komputera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.